30. Michał Minor - INGO ICH HABE IN DEINE HEUSE

    Bartłomiej Koter
    - J.D STREET, 2016

    Artur Przebindowski
    - MEGALOPOLIS LXXI (71) - MGŁA, 2016

2016: Michał Minor – Niż obywatelski (obrazy 2015), Miejska Galeria Sztuki MM, Chorzów

2016: Michał Minor – Malarstwo (wybór 2006-2016), Galeria WST, Katowice

W 2005 r. obronił dyplom na ASP w Katowicach. W 2009 r. uzyskał tytuł doktora sztuki. Od 2000 r. wziął udział w ponad 150 wystawach w kraju i za granicą oraz zrealizował 15 pokazów indywidualnych. Wybrane wystawy indywidualne: Obrazy, Galeria 2 Światy, Warszawa (2006); Zamiast kwiatków prosimy o kredki i zeszyty, Galeria 2 Światy, Kraków (2009); Tak jest, Galeria Piętro Wyżej, CK Katowice (2010); Eks-komunikacja i Re-kolekcja, BWA Rzeszów Obrazy, DESI, Berlin (2012).

Nr katalogowy: 30

Michał Minor (1979)
INGO ICH HABE IN DEINE HEUSE, 2015

olej, płótno / 170 x 220 cm (dyptyk)
sygn. p.d.: Minor’ 15

Cena wywoławcza:
9 000 zł
2 089 EUR
2 357 USD

Estymacja:
12 000 - 14 000 zł
2 785 - 3 249 EUR
3 142 - 3 665 USD

10 000 zł
2 321 EUR
2 618 USD

XVII Aukcja Sztuki Najnowszej

15 września, 2016 r. godz. 19.00