97. Zbylut Grzywacz - BIELE

    Joanna Sarapata
    - AKT, 2013

    - MAŁY RYNEK W KRAKOWIE, 1968

Nr katalogowy: 97

Zbylut Grzywacz (1939 - 2004)
BIELE, 1996

olej, płótno / 92 x 60 cm
op. na odwrocie: Zbylut GRZYWACZ / “BIELE” 1996 / 92 x 60 cm

Cena wywoławcza:
24 000 zł ●
5 569 EUR
6 218 USD

Estymacja:
25 000 - 30 000 zł
5 801 - 6 961 EUR
6 477 - 7 773 USD

24 000 zł
5 569 EUR
6 218 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 11 PAŹDZIERNIKA 2016

11 października, 2016 r. godz. 19.00

20 września - 11 października 2016 r.