13. Ignacy Zygmuntowicz - Nocna przygoda z kołem

    Józef Chełmoński
    - Pejzaż,

    Bogdan Kleczyński
    - ZIMOWY ZAPRZĘG, 1888

Nr katalogowy: 13

Ignacy Zygmuntowicz (1875 - 1947)
Nocna przygoda z kołem

olej na płótnie / 75 x 128 cm
sygn. p.d.: Cz. Wasilewski

Cena wywoławcza:
20 000 zł ●
4 641 EUR
5 182 USD

Estymacja:
22 000 - 25 000 zł
5 105 - 5 801 EUR
5 700 - 6 477 USD

23 000 zł
5 337 EUR
5 959 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 11 PAŹDZIERNIKA 2016

11 października, 2016 r. godz. 19.00

20 września - 11 października 2016 r.