26. Bronisława Rychter-Janowska - KRZEWY RÓŻANE PRZED DWOREM

    Bronisława Rychter-Janowska
    - DWOREK SZLACHECKI,

    Wojciech Weiss
    - ok. MODELKA, 1935 1940

Nr katalogowy: 26

Bronisława Rychter-Janowska
KRZEWY RÓŻANE PRZED DWOREM, ok. 1920

olej, tektura / 35,5 x 49,5 cm
sygn. p.d.: B. RYCHTER – JANOWSKA

Cena wywoławcza:
15 000 zł ●
3 481 EUR
3 887 USD

Estymacja:
18 000 - 20 000 zł
4 177 - 4 641 EUR
4 664 - 5 182 USD

15 000 zł
3 481 EUR
3 887 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 11 PAŹDZIERNIKA 2016

11 października, 2016 r. godz. 19.00

20 września - 11 października 2016 r.