31. Stanisław Ignacy Witkiewicz - MORZE

    Olga Boznańska
    - DAMA W CZERNI, 1923

    Bolesław Szańkowski
    - PORTRET KOBIETY,

Nr katalogowy: 31

Stanisław Ignacy Witkiewicz(Witkacy) (1885 - 1939)
MORZE, 1911

olej, płótno / 55 x 65 cm
sygn. l.g.: Ignacy Witkiewicz 1911 na odwrocie dwie nalepki z Muzeum Narodowego w Warszawie z numerem depozytu

Cena wywoławcza:
140 000 zł
32 483 EUR
36 270 USD

Estymacja:
200 000 - 250 000 zł
46 404 - 58 005 EUR
51 814 - 64 767 USD

195 000 zł
45 244 EUR
50 519 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 11 PAŹDZIERNIKA 2016

11 października, 2016 r. godz. 19.00

20 września - 11 października 2016 r.