36. Alfred Aberdam - MARTWA NATURA Z TRĄBKĄ

    Emmanuel Katz Mané-Katz
    - NAD BRZEGIEM,

    Henryk Epstein
    - WIOSENNY SAD,

Proweniencja

kolekcja prywatna, Warszawa.

Nr katalogowy: 36

Alfred Aberdam (1894 - 1963)
MARTWA NATURA Z TRĄBKĄ

olej, płótno / 61 x 46 cm
sygn. z prawej strony: Aberdam

Cena wywoławcza:
13 000 zł ●
3 017 EUR
3 368 USD

Estymacja:
15 000 - 18 000 zł
3 481 - 4 177 EUR
3 887 - 4 664 USD

13 000 zł
3 017 EUR
3 368 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 11 PAŹDZIERNIKA 2016

11 października, 2016 r. godz. 19.00

20 września - 11 października 2016 r.