52. Zygmunt Menkes - GRAJĄCY NA FLECIE

    Jakub Zucker
    - Akt,

    Zygmunt Menkes
    - Gołębie,

Nr katalogowy: 52

Zygmunt Menkes (1896 - 1986)
GRAJĄCY NA FLECIE

olej, płyta / 37 x 31 cm
sygn. l.d.: Menkes

Cena wywoławcza:
45 000 zł
10 441 EUR
11 659 USD

Estymacja:
50 000 - 55 000 zł ●
11 601 - 12 762 EUR
12 954 - 14 249 USD

45 000 zł*
10 441 EUR
11 659 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 11 PAŹDZIERNIKA 2016

11 października, 2016 r. godz. 19.00

20 września - 11 października 2016 r.