53. Zygmunt Menkes - Gołębie
Nr katalogowy: 53
Zygmunt Menkes (1896 - 1986)
Gołębie
olej, płyta / 51 x 30,8 cm
sygn. p.d.: Menkes
- Cena wywoławcza:
45 000 zł
10 441 EUR
11 659 USD
- Estymacja:
50 000 - 60 000 zł ●
11 601 - 13 922 EUR
12 954 - 15 545 USD
AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 11 PAŹDZIERNIKA 2016
11 października, 2016 r. godz. 19.00
20 września - 11 października 2016 r.
- Kontakt w sprawie obiektów