87. Stefan Gierowski - DXXXVI

    Stefan Gierowski
    - OB. DCCLXXVI, 2001

    Henryk Stażewski
    - RELIEF BŁĘKITNY, 1975

Vision and Unity, Muzeum Sztuki w Łodzi, 1985

Nr katalogowy: 87

Stefan Gierowski (1925)
DXXXVI, 1984

olej, płótno / 100 x 70 cm
opisany na odwrocie: s. gierowski/ Ob. DXXXVI na odwrocie naklejka z wystawy w Muzeum Sztuki w Łodzi w 1985 (wystawa Vision and Unity): druk wypełniony pismem maszynowym, w jęz. ang., wśród danych m.in.: kat. 94 […] collection of the artist / Centre [fragm. zdarty] Gallery

Cena wywoławcza:
110 000 zł ●
25 523 EUR
28 498 USD

Estymacja:
130 000 - 150 000 zł
30 163 - 34 803 EUR
33 679 - 38 861 USD

130 000 zł*
30 163 EUR
33 679 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 11 PAŹDZIERNIKA 2016

11 października, 2016 r. godz. 19.00

20 września - 11 października 2016 r.