73. Henryk Hayden - KOMPOZYCJA

    Jan Lebenstein
    - ILUSTRACJE DO BIBLIOFILSKIEGO WYDANIA POEZJI EUGENIO MONTALE – CINQUANTE ANS DE POESIE, 1972

    Rafał Olbiński
    - AFTER THE COLD WAR, 1989

Nr katalogowy: 73

Henryk Hayden (1883 - 1970)
KOMPOZYCJA

olej, papier / 29,5 x 41,5 cm
sygn. p.d.: Hayden na odwrocie odręcznie ołówkiem: UgK 485/ 1920

Cena wywoławcza:
9 000 zł ●
2 089 EUR
2 332 USD

Estymacja:
10 000 - 12 000 zł
2 321 - 2 785 EUR
2 591 - 3 109 USD

9 500 zł
2 205 EUR
2 462 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 11 PAŹDZIERNIKA 2016

11 października, 2016 r. godz. 19.00

20 września - 11 października 2016 r.