93. Włodzimierz Pawlak - DZIENNIK NR 94

    - Dziennik nr 85, 1997,

    - WSPOMNIENIE Z EGIPTU, 1990

Nr katalogowy: 93

Włodzimierz Pawlak (1957)
DZIENNIK NR 94, 1998

olej, płótno / 150 x 100 cm
opisany na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK/ DZIENNIK NR 94/ /21 VI – 29 VI// 150 X 100/ 1998

Cena wywoławcza:
55 000 zł
12 762 EUR
14 249 USD

Estymacja:
60 000 - 70 000 zł ●
13 922 - 16 242 EUR
15 545 - 18 135 USD

63 000 zł
14 618 EUR
16 322 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 11 PAŹDZIERNIKA 2016

11 października, 2016 r. godz. 19.00

20 września - 11 października 2016 r.