26. Vladimir Naiditch - MODELKA

    Mojżesz Kisling
    - KWIATY W WAZONIE,

    Eugeniusz Zak
    - STARY ZAMEK II,

Nr katalogowy: 26

Vladimir Naiditch (1903 - 1980)
MODELKA

olej, płótno / 101 x 81 cm
sygn. p.d.: V. Naiditch

Cena wywoławcza:
25 000 zł ●
5 568 EUR
5 925 USD

Estymacja:
30 000 - 40 000 zł
6 682 - 8 909 EUR
7 110 - 9 479 USD

25 000 zł
5 568 EUR
5 925 USD

14 GRUDNIA 2016

14 grudnia, 2016 r. godz. 19.00

24 listopada - 14 grudnia 2016 r.