28. Maurycy Mędrzycki - BARKI NA RZECE

    Eugeniusz Zak
    - STARY ZAMEK II,

    Maurycy Mędrzycki Maurice Mendjizki
    - PEJZAŻ POŁUDNIOWY,

Nr katalogowy: 28

Maurycy Mędrzycki(Maurice Mendjizki) (1890 - 1951)
BARKI NA RZECE

olej, płótno / 54 x 65 cm
sygn. l.d.: Mendjizky

Cena wywoławcza:
20 000 zł
4 455 EUR
4 740 USD

Estymacja:
25 000 - 35 000 zł ●
5 568 - 7 796 EUR
5 925 - 8 294 USD

26 000 zł
5 791 EUR
6 162 USD

14 GRUDNIA 2016

14 grudnia, 2016 r. godz. 19.00

24 listopada - 14 grudnia 2016 r.