29. Maurycy Mędrzycki - PEJZAŻ POŁUDNIOWY

    Maurycy Mędrzycki Maurice Mendjizki
    - BARKI NA RZECE,

    Alicja Halicka
    - BALETNICE,

Nr katalogowy: 29

Maurycy Mędrzycki(Maurice Mendjizki) (1890 - 1951)
PEJZAŻ POŁUDNIOWY

olej, płótno / 46 x 55 cm
sygn. p.d.: Mendjizky

Cena wywoławcza:
30 000 zł
6 682 EUR
7 110 USD

Estymacja:
35 000 - 40 000 zł ●
7 796 - 8 909 EUR
8 294 - 9 479 USD

40 000 zł
8 909 EUR
9 479 USD

14 GRUDNIA 2016

14 grudnia, 2016 r. godz. 19.00

24 listopada - 14 grudnia 2016 r.