32. Eugeniusz Eibisch - PORTRET KOBIETY W CZERWIENI

    Henryk Hayden
    - MARTWA NATURA Z FAJKĄ, 1965

    Józef Czapski
    - NARODZENIE PAŃSKIE (NATIVIDAD), LATA 70. XX w.,

Nr katalogowy: 32

Eugeniusz Eibisch (1896 - 1987)
PORTRET KOBIETY W CZERWIENI

olej, płótno / 92 x 65 cm
sygn. l.d.: Ebiche

Cena wywoławcza:
50 000 zł ●
11 136 EUR
11 849 USD

Estymacja:
55 000 - 65 000 zł
12 250 - 14 477 EUR
13 034 - 15 403 USD

55 000 zł*
12 250 EUR
13 034 USD

14 GRUDNIA 2016

14 grudnia, 2016 r. godz. 19.00

24 listopada - 14 grudnia 2016 r.