50. Henryk Berlewi - MECHANOFAKTURA, 1924/1961

    Henryk Stażewski
    - KOMPOZYCJA NR 72, 1976

    Henryk Stażewski
    - NR 27, 1974

Nr katalogowy: 50

Henryk Berlewi (1894 - 1967)
MECHANOFAKTURA, 1924/1961

litografia barwna, papier / 60 x 48,5 cm
sygn. i dat. p.d.: A mon ami VRINAT/ Paris le 9.7.1965/ H.Berlewi 1924-61

Cena wywoławcza:
12 000 zł ●
2 673 EUR
2 844 USD

Estymacja:
15 000 - 25 000 zł
3 341 - 5 568 EUR
3 555 - 5 925 USD

35 000 zł
7 796 EUR
8 294 USD

14 GRUDNIA 2016

14 grudnia, 2016 r. godz. 19.00

24 listopada - 14 grudnia 2016 r.