63. Franciszek Starowieyski - ROSYJSKI ŚW. SEBASTIAN

    - AKT, 1992

    Teresa Pągowska
    - ZDJĘCIE Z KRZYŻA, 1986

Nr katalogowy: 63

Franciszek Starowieyski (1930 - 2009)
ROSYJSKI ŚW. SEBASTIAN, 1991

olej, papier, płótno / 195 x 100 cm
sygn. l.g. monogramem artysty: FS 1991
opisany na odwrocie: F. STAROWIEYSKI/ 1691/ ROSYJSKI/ ŚW. SEBASTIAN

Cena wywoławcza:
50 000 zł
11 136 EUR
11 849 USD

Estymacja:
70 000 - 80 000 zł ●
15 591 - 17 818 EUR
16 588 - 18 958 USD

65 000 zł
14 477 EUR
15 403 USD

14 GRUDNIA 2016

14 grudnia, 2016 r. godz. 19.00

24 listopada - 14 grudnia 2016 r.