68. Włodzimierz Pawlak - DZIENNIK NR 117

    - IKONA INDUSTRIALNA, 2008

    Leon Tarasewicz
    - KOMPOZYCJA, 1996

Nr katalogowy: 68

Włodzimierz Pawlak (1957)
DZIENNIK NR 117, 2009

olej, płótno / 50 x 40 cm
opisany na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK/ DZIENNIK NR 117/ 50X40/ 2009/ ZACZĘTY 15 VIII MATKI BOSKIEJ ZIELNEJ

Cena wywoławcza:
25 000 zł ●
5 568 EUR
5 925 USD

Estymacja:
30 000 - 35 000 zł
6 682 - 7 796 EUR
7 110 - 8 294 USD

25 000 zł
5 568 EUR
5 925 USD

14 GRUDNIA 2016

14 grudnia, 2016 r. godz. 19.00

24 listopada - 14 grudnia 2016 r.