56. Teresa Rudowicz - Bez tytułu

    Jan Berdyszak
    - KOMPOZYCJA KÓŁ VI, 1966

    Jan Lebenstein
    - W PODZIEMIACH LUWRU, 1969

Proweniencja

kolekcja prywatna, Poznań

Nr katalogowy: 56

Teresa Rudowicz (1928 - 1994)
Bez tytułu, 1959

collage, płótno / 50 x 43.8 cm
sygn. na odwrocie: T. Rudowicz / 1959 r.

Cena wywoławcza:
15 000 zł ●
3 481 EUR
3 695 USD

Estymacja:
18 000 - 20 000 zł
4 177 - 4 641 EUR
4 434 - 4 927 USD

15 000 zł*
3 481 EUR
3 695 USD

21 MARCA 2017

21 marca, 2017 r. godz. 19.00

24 lutego - 21 marca 2017 r.