69. Jerzy Kałucki - TWICE

    Leon Tarasewicz
    - KOMPOZYCJA, 2000

    Victor Vasarely
    - VEGA-ORION, 1971

Proweniencja

kolekcja prywatna, Warszawa
Andzelm Gallery, Lublin

Nr katalogowy: 69

Jerzy Kałucki (1931)
TWICE, 2001

olej, płótno / 140 x 110 cm
sygn. i opisany na odwrocie: Jerzy Kałucki 2001 / "TWICE"

Cena wywoławcza:
50 000 zł ●
11 601 EUR
12 316 USD

Estymacja:
60 000 - 80 000 zł
13 922 - 18 562 EUR
14 779 - 19 705 USD

65 000 zł
15 082 EUR
16 010 USD

21 MARCA 2017

21 marca, 2017 r. godz. 19.00

24 lutego - 21 marca 2017 r.