71. Włodzimierz Pawlak - DZIENNIK 137

    Victor Vasarely
    - VEGA-ORION, 1971

    - ABSTRAKCJA 1431, 2005

Nr katalogowy: 71

Włodzimierz Pawlak (1957)
DZIENNIK 137, 2011

olej, płótno / 50 x 40 cm
sygn. i opisany na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK/DZIENNIK 137/50 x 40/2011

Cena wywoławcza:
18 000 zł
4 177 EUR
4 434 USD

Estymacja:
25 000 - 35 000 zł ●
5 801 - 8 121 EUR
6 158 - 8 621 USD

18 000 zł
4 177 EUR
4 434 USD

21 MARCA 2017

21 marca, 2017 r. godz. 19.00

24 lutego - 21 marca 2017 r.