61. Stefan Gierowski - Bez tytułu

    Piotr Kowalski
    - FORMA, 1967

    Ryszard Winiarski
    - SERIA 15, 1976

Proweniencja

kolekcja prywatna, Szwajcaria
prezent od artysty

Nr katalogowy: 61

Stefan Gierowski (1925)
Bez tytułu

akwarela, papier / 50 x 70 cm

Cena wywoławcza:
8 000 zł ●
1 905 EUR
2 123 USD

Estymacja:
12 000 - 15 000 zł
2 858 - 3 572 EUR
3 184 - 3 979 USD

8 000 zł
1 905 EUR
2 123 USD

23 MAJA 2017

23 maja, 2017 r. godz. 19.00

28 kwietnia - 23 maja 2017 r.