1. Ignacy Zygmuntowicz - MARTWA NATURA Z HOMAREM

    Ludwik Gędłek
    - OBÓZ KOZACKI,

Nr katalogowy: 1

Ignacy Zygmuntowicz (1875 - 1947)
MARTWA NATURA Z HOMAREM

olej, płótno / 35 x 55 cm
sygn. p.d.: IZygmuntowicz

Cena wywoławcza:
15 000 zł ●
3 572 EUR
3 979 USD

Estymacja:
18 000 - 20 000 zł
4 286 - 4 762 EUR
4 775 - 5 306 USD

15 000 zł*
3 572 EUR
3 979 USD

23 MAJA 2017

23 maja, 2017 r. godz. 19.00

28 kwietnia - 23 maja 2017 r.