91. Radek Szlaga - MALARSTWO OLEJNE RMX

    Marcin Maciejowski
    - ANDRZEJ NIE POZWALA ALICJI WYKONYWAĆ ŻADNYCH MĘSKICH PRAC DOMOWYCH, 2001

Radek Szlaga, Galeria Leto, Warszawa, 2014, ss. 110-111.

(ur. 1979 r.) w 2005 r. ukończył ASP w Poznaniu. Dyplom z wyróżnieniem uzyskał z malarstwa w pracowni prof. J. Kałuckiego. Pracował dla White Cube Gallery w Londynie jako asystent Tracey Emin. Członek ugrupowania Penerstwo. Autor wystaw indywidualnychwach: Freedom Club – Trailer, Galeria Foksal, Warszawa (2012); Freedom Club, West Gallery Den Haag, Haga, Holandia (2011); Sny/Ikony, Galeria Arsenał, Białystok (2011); The end, Aleksander Ochs Gallery, Berlin, Niemcy (2010); Droga, Galeria LETO, Warszawa (2010); Fake Fauna, Galeria Miejska Arsenał, Poznań (2010); Iconoclasm, White Space, Pekin CN (2010); Kalendarz 2010, Galeria LETO, Warszawa, (2009); Radek Szlaga, Short I, Alexander Ochs Gallery, Berlin DE (2009); Atlantis, Galeria LETO, Warszawa (2008); Atlantis, Galeria Miejska Arsenał, Poznań (2007); Historia i geografia, Galeria Zderzak, Kraków (2007).

Nr katalogowy: 91

Radek Szlaga (1979)
MALARSTWO OLEJNE RMX - 2011

olej, płótno / 110 x 140 cm
monogram artysty RDK Szlaga x MALARSTWO OLEJNE RMX x

Cena wywoławcza:
29 000 zł ●
6 905 EUR
7 693 USD

Estymacja:
35 000 - 40 000 zł
8 334 - 9 524 EUR
9 284 - 10 611 USD

34 000 zł
8 096 EUR
9 019 USD

23 MAJA 2017

23 maja, 2017 r. godz. 19.00

28 kwietnia - 23 maja 2017 r.