90. Marcin Maciejowski - ANDRZEJ NIE POZWALA ALICJI WYKONYWAĆ ŻADNYCH MĘSKICH PRAC DOMOWYCH

    Zbigniew Libera
    - ALBUM DES KZL LEGO, 2005

    Radek Szlaga
    - MALARSTWO OLEJNE RMX, 2011

Nr katalogowy: 90

Marcin Maciejowski (1974)
ANDRZEJ NIE POZWALA ALICJI WYKONYWAĆ ŻADNYCH MĘSKICH PRAC DOMOWYCH - 2001

olej, płótno / 96 x 115 cm
MARCIN MACIEJOWSKI / ANDRZEJ NIE POZWALA ALICJI WYKONYWAĆ ŻADNYCH MĘSKICH PRAC DOMOWYCH / 2001 R.

Cena wywoławcza:
70 000 zł
16 667 EUR
18 568 USD

Estymacja:
90 000 - 100 000 zł ●
21 429 - 23 810 EUR
23 873 - 26 526 USD

90 000 zł
21 429 EUR
23 873 USD

23 MAJA 2017

23 maja, 2017 r. godz. 19.00

28 kwietnia - 23 maja 2017 r.