85. Edward Dwurnik - MAKI

    Jan Dobkowski
    - THIRASSIA, 2001 2002

    - WILNO, 2013

Nr katalogowy: 85

Edward Dwurnik (1943)
MAKI, 2016

olej, płótno / 2016
p.d.: E. Dwurnik 2016
2016 E. DWURNIK „MAKI” NR: XXIII-999-6038

Cena wywoławcza:
16 000 zł ●
3 810 EUR
4 245 USD

Estymacja:
18 000 - 20 000 zł
4 286 - 4 762 EUR
4 775 - 5 306 USD

17 000 zł
4 048 EUR
4 510 USD

23 MAJA 2017

23 maja, 2017 r. godz. 19.00

28 kwietnia - 23 maja 2017 r.