81. Włodzimierz Pawlak - NOTATKA O SZTUCE NR 85

    - NOTATKA O SZTUCE NR 531, 2009

    Leon Tarasewicz
    - LAS, 2015

Nr katalogowy: 81

Włodzimierz Pawlak (1957)
NOTATKA O SZTUCE NR 85, 1999

olej, płótno /
WŁODZIMIERZ PAWLAK / NOTATKA O SZTUCE / NR 85 / 1999 / 33 x 24

Cena wywoławcza:
7 000 zł ●
1 667 EUR
1 857 USD

Estymacja:
8 000 - 9 000 zł
1 905 - 2 143 EUR
2 123 - 2 388 USD

9 000 zł
2 143 EUR
2 388 USD

23 MAJA 2017

23 maja, 2017 r. godz. 19.00

28 kwietnia - 23 maja 2017 r.