75. Jerzy Nowosielski - MARTWA NATURA

    Edward Hartwig
    - BEZ TYTUŁU, Lata 90, XX w.,

    Jan Tarasin
    - NARODZINY PRZEDMIOTÓW IX, 1983

Proweniencja

kolekcja prywatna, Polska
Galeria Inny Świat, Kraków
własność artysty

Nr katalogowy: 75

MARTWA NATURA, 1992

olej, płótno / 65 x 92 cm
JERZY NOWOSIELSKI 1992

Cena wywoławcza:
110 000 zł ●
26 191 EUR
29 178 USD

Estymacja:
140 000 - 180 000 zł
33 334 - 42 858 EUR
37 136 - 47 746 USD

125 000 zł*
29 762 EUR
33 157 USD

23 MAJA 2017

23 maja, 2017 r. godz. 19.00

28 kwietnia - 23 maja 2017 r.