72. Andrzej Kreutz-Majewski - MAKI

    Teresa Pągowska
    - DZIEŃ 7,

    Ján Kudlička
    - PEJZAŻOPARTYTURA, 2016

Andrzej Kreutz-Majewski. Malarstwo, Warszawa, 1999, il. 36.

Nr katalogowy: 72

Andrzej Kreutz-Majewski (1936)
MAKI, 1998

akryl, olej, płótno / 70 x 50 cm
p.d.: Andrzej Kreutz-Majewski

Cena wywoławcza:
25 000 zł
5 953 EUR
6 632 USD

Estymacja:
30 000 - 35 000 zł ●
7 143 - 8 334 EUR
7 958 - 9 284 USD

45 000 zł
10 715 EUR
11 937 USD

23 MAJA 2017

23 maja, 2017 r. godz. 19.00

28 kwietnia - 23 maja 2017 r.