19. Zygmunt Rozwadowski - UŁANI PRZY STUDNI

    Jan Chełmiński
    - KSIĄŻĘ JÓZEF PONIATOWSKI,

    Antoni Piotrowski
    - PRZY STUDNI, 1917

Nr katalogowy: 19

Zygmunt Rozwadowski
UŁANI PRZY STUDNI

olej, tektura / 51 x 71 cm
sygn. p.d.: Z.Rozwadowski/19(?)1
na odwrocie orzeczenie autentyczności autorstwa mgr Leszka Ludwikowskiego

Cena wywoławcza:
20 000 zł
4 762 EUR
5 306 USD

Estymacja:
22 000 - 28 000 zł ●
5 239 - 6 667 EUR
5 836 - 7 428 USD

20 000 zł
4 762 EUR
5 306 USD

23 MAJA 2017

23 maja, 2017 r. godz. 19.00

28 kwietnia - 23 maja 2017 r.