20. Antoni Piotrowski - PRZY STUDNI

    Zygmunt Rozwadowski
    - UŁANI PRZY STUDNI,

    Leonard Winterowski
    - SZTAB DOWODZENIA, 1924

Egzotyczna Europa. Kraj urodzenia na płótnach polskich monachijczyków, red. Eliza Ptaszyńska, Muzeum Okręgowe w Suwałkach, 2015, s. 222.

Nr katalogowy: 20

Antoni Piotrowski
PRZY STUDNI, 1917

olej, sklejka / 80 x 100 cm
sygn. p.d.: A.Piotrowski 1917

Cena wywoławcza:
100 000 zł
23 810 EUR
26 526 USD

Estymacja:
120 000 - 140 000 zł
28 572 - 33 334 EUR
31 831 - 37 136 USD

120 000 zł
28 572 EUR
31 831 USD

23 MAJA 2017

23 maja, 2017 r. godz. 19.00

28 kwietnia - 23 maja 2017 r.