21. Leonard Winterowski - SZTAB DOWODZENIA

    Antoni Piotrowski
    - PRZY STUDNI, 1917

    Wiktor Korecki
    - PEJZAŻ ZIMOWY Z SOSNAMI,

Nr katalogowy: 21

Leonard Winterowski (1886 - 1927)
SZTAB DOWODZENIA, 1924

olej, płótno / 105 x 195 cm
sygn, p.d.: Leonard Winterowski / Warszawa 1924

Cena wywoławcza:
70 000 zł
16 667 EUR
18 568 USD

Estymacja:
90 000 - 100 000 zł
21 429 - 23 810 EUR
23 873 - 26 526 USD

80 000 zł
19 048 EUR
21 221 USD

23 MAJA 2017

23 maja, 2017 r. godz. 19.00

28 kwietnia - 23 maja 2017 r.