24. Julian Fałat - AUTOPORTRET ZE SZTALUGĄ

    Jerzy Kossak
    - WIZJA NAPOLEONA, 1940

    Julian Fałat
    - KRAJOBRAZ Z POLESIA, 1916

Nr katalogowy: 24

Julian Fałat (1853 - 1929)
AUTOPORTRET ZE SZTALUGĄ, 1911

akwarela, papier / 53 x 37 cm (w świetle oprawy)
sygn. l.d.: jFałat/Bystra 1911

Cena wywoławcza:
32 000 zł
7 620 EUR
8 489 USD

Estymacja:
40 000 - 50 000 zł
9 524 - 11 905 EUR
10 611 - 13 263 USD

37 000 zł*
8 810 EUR
9 815 USD

23 MAJA 2017

23 maja, 2017 r. godz. 19.00

28 kwietnia - 23 maja 2017 r.