30. Olga Boznańska - PORTRET ETIENNE COLLI

    Leon Wyczółkowski
    - KWIATY W WAZONIE, 1920

    Tadeusz Makowski
    - DZIEWCZYNKA W BŁĘKITNYM KAPELUSIKU,

Katalog Aukcji Sotheby's, Londyn, 10.12.2014, poz. 66.
M. Rostwarawska, Portret za mgłą. Opowieść o Oldze Boznańskiej, Wydawnictwo TERRA NOVA Krakow, 2003, ss. 322.

Nr katalogowy: 30

Olga Boznańska (1865 - 1940)
PORTRET ETIENNE COLLI

olej, tektura / 58 x 40 cm
sygn. p.g.: Olga Boznańska

Cena wywoławcza:
130 000 zł
30 953 EUR
34 483 USD

Estymacja:
160 000 - 190 000 zł
38 096 - 45 239 EUR
42 441 - 50 398 USD

140 000 zł*
33 334 EUR
37 136 USD

23 MAJA 2017

23 maja, 2017 r. godz. 19.00

28 kwietnia - 23 maja 2017 r.