53. Aleksander Kobzdej - ARCHAICZNY

    Bronisław Kierzkowski
    - Relief, 1973

    Kazimierz Mikulski
    - TAJEMNICZE POPOŁUDNIE, 1979,

Nr katalogowy: 53

Aleksander Kobzdej (1920 - 1972)
ARCHAICZNY, 1958

olej, płótno / 99 cm x 66 cm
sygn. p.d.: Kobzdej 1959
opisany na odwrocie: Aleksander Kobzdej 1959 / "Archaiczny" 99x66

Cena wywoławcza:
38 000 zł
9 048 EUR
10 080 USD

Estymacja:
50 000 - 60 000 zł ●
11 905 - 14 286 EUR
13 263 - 15 916 USD

48 000 zł
11 429 EUR
12 733 USD

23 MAJA 2017

23 maja, 2017 r. godz. 19.00

28 kwietnia - 23 maja 2017 r.