90. Marcin Maciejowski - BETON, LUDZIE, ZIELEŃ, WODA (ANALIZA LEVERKUSEN)

    Radek Szlaga
    - DIASPORA, 2013

Nr katalogowy: 90

Marcin Maciejowski (1974)
BETON, LUDZIE, ZIELEŃ, WODA (ANALIZA LEVERKUSEN), 2001

olej, płótno / 44,5 x 50 cm
sygn. i opisany na odwrocie: MARCIN MACIEJOWSKI / 2001 R. / „BETON, LUDZIE, ZIELEŃ, WODA” / (ANALIZA LEVERKUSEN)

Cena wywoławcza:
40 000 zł ●
9 368 EUR
11 174 USD

Estymacja:
50 000 - 70 000 zł
11 710 - 16 394 EUR
13 967 - 19 554 USD

40 000 zł
9 368 EUR
11 174 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 10 PAŹDZIERNIKA 2017

10 października, 2017 r. godz. 19.00

15 września - 10 października 2017 r.