18. Alfons Karpiński - ŻÓŁTE RÓŻE Z CUKIERNICĄ

    Alfons Karpiński
    - ŻÓŁTE RÓŻE Z PUZDERKIEM,

    Artysta Nieokreślony
    - AKT, POCZ. XX W.,

Nr katalogowy: 18

Alfons Karpiński (1875 - 1961)
ŻÓŁTE RÓŻE Z CUKIERNICĄ

olej, dykta / 43 x 74 cm
sygn. z prawej strony: aKarpiński

Cena wywoławcza:
13 000 zł ●
3 045 EUR
3 632 USD

Estymacja:
15 000 - 18 000 zł
3 513 - 4 216 EUR
4 190 - 5 028 USD

15 000 zł
3 513 EUR
4 190 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 10 PAŹDZIERNIKA 2017

10 października, 2017 r. godz. 19.00

15 września - 10 października 2017 r.