19. Artysta Nieokreślony - AKT, POCZ. XX W.

    Alfons Karpiński
    - ŻÓŁTE RÓŻE Z CUKIERNICĄ,

    Teodor Axentowicz
    - PORTRET JESIENNY, 1911

Nr katalogowy: 19

Artysta Nieokreślony
AKT, POCZ. XX W.

olej, płótno / 87 x 71 cm
niesygnowany

Cena wywoławcza:
12 000 zł
2 811 EUR
3 352 USD

Estymacja:
15 000 - 20 000 zł
3 513 - 4 684 EUR
4 190 - 5 587 USD

NIESPRZEDANE

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 10 PAŹDZIERNIKA 2017

10 października, 2017 r. godz. 19.00

15 września - 10 października 2017 r.