23. Józef Pankiewicz - PORTRET MALARZA

    Stanisław Ejsmond
    - WIELKIE PEONIE,

    Jan Stanisławski
    - POŻAR WSI,

Nr katalogowy: 23

Józef Pankiewicz (1866 - 1940)
PORTRET MALARZA, ok. 1900

olej, płótno / 87 x 73 cm
dedyk. p.g.: a Pankiewicz

Cena wywoławcza:
50 000 zł
11 710 EUR
13 967 USD

Estymacja:
70 000 - 90 000 zł
16 394 - 21 078 EUR
19 554 - 25 140 USD

55 000 zł*

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 10 PAŹDZIERNIKA 2017

10 października, 2017 r. godz. 19.00

15 września - 10 października 2017 r.