29. Zygmunt Menkes - MŁODZI HUCULI

    Zygmunt Menkes
    - ok. PEJZAŻ Z PARYŻA, 1924 1925

    Zygmunt Menkes
    - ok. CZARNY WAZON Z RÓŻAMI, 1949

Nr katalogowy: 29

Zygmunt Menkes (1896 - 1986)
MŁODZI HUCULI, 1928

olej, płótno / 81,5 x 65,5 cm
sygn. p.d.: Menkes

Cena wywoławcza:
18 000 zł ●
4 216 EUR
5 028 USD

Estymacja:
30 000 - 50 000 zł
7 026 - 11 710 EUR
8 380 - 13 967 USD

50 000 zł
11 710 EUR
13 967 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 10 PAŹDZIERNIKA 2017

10 października, 2017 r. godz. 19.00

15 września - 10 października 2017 r.