30. Zygmunt Menkes - CZARNY WAZON Z RÓŻAMI

    Zygmunt Menkes
    - MŁODZI HUCULI, 1928

    Eugeniusz Eibisch
    - AKT SIEDZĄCY,

Nr katalogowy: 30

Zygmunt Menkes (1896 - 1986)
CZARNY WAZON Z RÓŻAMI, ok. 1949

olej, płótno / 73 x 60 cm
sygn. p.d.: Menkes

Cena wywoławcza:
21 000 zł ●
4 919 EUR
5 866 USD

Estymacja:
30 000 - 40 000 zł
7 026 - 9 368 EUR
8 380 - 11 174 USD

27 000 zł
6 324 EUR
7 542 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 10 PAŹDZIERNIKA 2017

10 października, 2017 r. godz. 19.00

15 września - 10 października 2017 r.