31. Eugeniusz Eibisch - AKT SIEDZĄCY

    Zygmunt Menkes
    - ok. CZARNY WAZON Z RÓŻAMI, 1949

    Leopold Gottlieb
    - ŚPIĄCY MĘŻCZYZNA,

Nr katalogowy: 31

Eugeniusz Eibisch (1896 - 1987)
AKT SIEDZĄCY

olej, tektura / 67 x 47 cm
sygn. l.d.: EEibisch

Cena wywoławcza:
6 000 zł ●
1 406 EUR
1 676 USD

Estymacja:
15 000 - 20 000 zł
3 513 - 4 684 EUR
4 190 - 5 587 USD

NIESPRZEDANE

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 10 PAŹDZIERNIKA 2017

10 października, 2017 r. godz. 19.00

15 września - 10 października 2017 r.