37. Mojżesz Kisling - KOS Z DROZDEM

    Mojżesz Kisling
    - INGRID, 1932

    Mojżesz Kisling
    - FUKSJE, 1917

Proweniencja

kolekcja prywatna, Polska
kolekcja artysty, Sanary, Francja

Kessel J., Kisling 1891-1953, Stamperia Artistica Nazionale, Turyn, 1989, poz. 24, s. 366.

Nr katalogowy: 37

Mojżesz Kisling (1891 - 1953)
KOS Z DROZDEM, 1952

olej, płótno / 24 x 33 cm
sygn. l.g.: Kisling

Cena wywoławcza:
55 000 zł ●
12 881 EUR
15 364 USD

Estymacja:
60 000 - 80 000 zł
14 052 - 18 736 EUR
16 760 - 22 347 USD

NIESPRZEDANE

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 10 PAŹDZIERNIKA 2017

10 października, 2017 r. godz. 19.00

15 września - 10 października 2017 r.