39. Szymon Mondzain - MARTWA NATURA Z RÓŻAMI, POCZ. LAT 30.

    Mojżesz Kisling
    - FUKSJE, 1917

    Mela Muter Maria Melania Mutermilch
    - MATKA Z SYNEM, 1910

Nr katalogowy: 39

Szymon Mondzain (1888 - 1979)
MARTWA NATURA Z RÓŻAMI, POCZ. LAT 30.

olej, deska / 41 x 33 cm
sygn. l.d.: Mondzain.

Cena wywoławcza:
8 000 zł ●
1 874 EUR
2 235 USD

Estymacja:
10 000 - 15 000 zł
2 342 - 3 513 EUR
2 794 - 4 190 USD

13 000 zł
3 045 EUR
3 632 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 10 PAŹDZIERNIKA 2017

10 października, 2017 r. godz. 19.00

15 września - 10 października 2017 r.