43. Władysław Lam - PORTRET DZIEWCZYNY

    Włodzimierz Terlikowski
    - MOST W AVIGNON, 1945

    Wojciech Weiss
    - BZY,

Nr katalogowy: 43

Władysław Lam (1893 - 1984)
PORTRET DZIEWCZYNY

olej, płótno naklejone na płytę / 47 x 39 cm (w świetle oprawy)
sygn. p.d. monogramem artysty: W/Lam

Cena wywoławcza:
23 000 zł ●
5 387 EUR
6 425 USD

Estymacja:
25 000 - 28 000 zł
5 855 - 6 558 EUR
6 984 - 7 822 USD

NIESPRZEDANE

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 10 PAŹDZIERNIKA 2017

10 października, 2017 r. godz. 19.00

15 września - 10 października 2017 r.