44. Wojciech Weiss - BZY

    Władysław Lam
    - PORTRET DZIEWCZYNY,

    Wojciech Weiss
    - SIECI RYBACKIE NAD BRZEGIEM MORZA,

Nr katalogowy: 44

Wojciech Weiss (1875 - 1950)
BZY

olej, płótno / 67 x 58 cm
sygn. l.d.: WWeiss

Cena wywoławcza:
22 000 zł ●
5 153 EUR
6 146 USD

Estymacja:
25 000 - 30 000 zł
5 855 - 7 026 EUR
6 984 - 8 380 USD

22 000 zł
5 153 EUR
6 146 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 10 PAŹDZIERNIKA 2017

10 października, 2017 r. godz. 19.00

15 września - 10 października 2017 r.