45. Wojciech Weiss - SIECI RYBACKIE NAD BRZEGIEM MORZA

    Wojciech Weiss
    - BZY,

    Alicja Hohermann
    - KORONKI – PANNA, 1930

Nr katalogowy: 45

Wojciech Weiss (1875 - 1950)
SIECI RYBACKIE NAD BRZEGIEM MORZA

olej, płótno / 46 x 65,5 cm
sygn. l.d.: W.Weiss

Cena wywoławcza:
18 000 zł ●
4 216 EUR
5 028 USD

Estymacja:
20 000 - 24 000 zł
4 684 - 5 621 EUR
5 587 - 6 704 USD

18 000 zł
4 216 EUR
5 028 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 10 PAŹDZIERNIKA 2017

10 października, 2017 r. godz. 19.00

15 września - 10 października 2017 r.