71. Rajmund Ziemski - PEJZAŻ 27

    Henryk Musiałowicz
    - Z CYKLU: REMINESCENCJE, 1982

    Magdalena Abakanowicz
    - STEEL EMBRYOLOGY, 2007 2008

Nr katalogowy: 71

Rajmund Ziemski (1930 - 2005)
PEJZAŻ 27, 1970

olej, płótno / 82 x 65 cm
sygn. p.d.: R. ZIEMSKI 70
opisany na odwrocie: RAJMUND ZIEMSKI 82 X 65 PEJZAŻ 27/70

Cena wywoławcza:
23 000 zł
5 387 EUR
6 425 USD

Estymacja:
25 000 - 30 000 zł ●
5 855 - 7 026 EUR
6 984 - 8 380 USD

25 000 zł
5 855 EUR
6 984 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 10 PAŹDZIERNIKA 2017

10 października, 2017 r. godz. 19.00

15 września - 10 października 2017 r.