11. Leon Wyczółkowski - CHRYZANTEMY

    Ferdynand Ruszczyc
    - GNIAZDO, 1908

    Józef Mehoffer, Stanisław Wyspiański
    - ok. CUD W KANIE GALILEJSKIEJ, 1891

Proweniencja

Kraków, kolekcja rodziny prof. Kazimierza Kostaneckiego
od ok. 1939 do 1956 – depozyt Muzeum Narodowego w Krakowie
Kraków, kolekcja prywatna prof. Kazimierza Kostaneckiego

Nr katalogowy: 11

Leon Wyczółkowski (1852 - 1936)
CHRYZANTEMY, ok. 1900 - 1910

pastel, papier naklejony na tekturę / 42 x 91 cm
sygn. po lewej stronie: LWyczół
na odwrocie dwie nalepki z Muzeum Narodowego w Krakowie z opisem depozytu oraz własności

Cena wywoławcza:
65 000 zł
15 331 EUR
18 056 USD

Estymacja:
80 000 - 100 000 zł
18 868 - 23 585 EUR
22 223 - 27 778 USD

85 000 zł
20 048 EUR
23 612 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 12 GRUDNIA 2017

12 grudnia, 2017 r. godz. 19.00

17 listopada - 12 grudnia, 2017 r.