36. Henryk Hayden - KWIATY

    Henryk Hayden
    - MARTWA NATURA Z KARTAMI I SZACHOWNICĄ, 1915

    Eugeniusz Eibisch
    - AKT LEŻĄCY, LATA 30. XX W.,

Nr katalogowy: 36

Henryk Hayden (1883 - 1970)
KWIATY

olej, płótno / 33 x 41 cm
sygn. l.d.: Hayden

Cena wywoławcza:
9 000 zł
2 123 EUR
2 500 USD

Estymacja:
10 000 - 15 000 zł ●
2 359 - 3 538 EUR
2 778 - 4 167 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 12 GRUDNIA 2017

12 grudnia, 2017 r. godz. 19.00

17 listopada - 12 grudnia, 2017 r.